Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne?

Każdy z nas ma pracę, którą wykonuje, pasje, rodzinę, czy znajomych, z którymi aktywnie spędza czas. Z naszego rytmu może nas wybić nieszczęśliwy wypadek i inne nieprzewidziane zdarzenia. Dlatego wybierając ubezpieczenie zdrowotne warto wybrać kompleksową ofertę, która nie tylko zapewni doraźną pomoc bezpośrednio po wypadku, ale też zagwarantuje świadczenia w razie późniejszych komplikacji.

Jeśli chcemy się zabezpieczyć w razie nieszczęśliwego wypadku, mamy do wyboru trzy warianty ubezpieczenia w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Możemy zagwarantować sobie wypłatę świadczenia gdy nieszczęśliwy wypadek uniemożliwi nam pracę, w razie uszczerbku na zdrowiu i gdy na skutek zdarzenia znajdziemy się w szpitalu. Suma ubezpieczenia może sięgnąć nawet 200 tys. zł.

Pobyt w szpitalu do przyjemności nie należy, ale jeśli okaże się konieczny, możemy dzięki ubezpieczeniu uchronić się przed nieprzewidzianymi wydatkami. Ubezpieczenie świadczeń szpitalnych na zdrowie zagwarantuje pokrycie wydatków na leczenie i utratę dochodów. Świadczenie lekowe zaś pozwoli pokryć wydatki na farmaceutyki do 10 tys. zł.

Niektóre ze zdarzeń mogą się zakończyć tragicznie. Dlatego warto się też uchronić przed taką ewentualnością, a w szczególności zabezpieczyć swoją rodzinę. Świadczenie na wypadek śmierci pozwoli naszym bliskim utrzymać poziom życia na dotychczasowej stopie.

Ubezpieczeniami możemy objąć także partnera i dzieci.

W 2015 roku miało miejsce 32 967 wypadków drogowych, w których rannych zostało 39 778 osób, a ciężko rannych 11 200 osób. W wypadkach przy pracy ucierpiało 87 622 osób. W wyniku wypadków drogowych zginęło w ubiegłym roku 2938 osób, 303 poniosło śmierć na skutek wypadków w pracy.

Najczęściej trafiamy do szpitala z powodu chorób układu krążenia, ciąży i porodu, układu oddechowego, pokarmowego i nowotworów.

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy gwarantuje wypłatę nawet do 800 tys. zł. Ubezpieczyciel przyzna je, jeśli Twoja niezdolność do pracy wynosi co najmniej 12 miesięcy i nieważne, czy nastąpi to na skutek wypadku, czy choroby.

Pieniądze z polisy możesz wydać na leczenie, rehabilitację lub spłatę kredytu. Aviva w ubiegłym roku wypłaciła w ramach takich świadczeń 13 283 368 zł.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995