Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Kim jestem?

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Piotr Wardecki. Od jakiegoś czasu zajmuję się doradztwem w zakresie ubezpieczeń i inwestycji w firmie ubezpieczeniowej Aviva (dawniej Commercial Union). W swojej codziennej pracy staram się z pełnym zaangażowaniem pomagać obecnym i przyszłym Klientom w znalezieniu idealnie dopasowanego rozwiązania, które w jak najlepszy sposób zabezpieczy Ich życie i zdrowie oraz zapewni wsparcie Jego rodzinie w trudnych sytuacjach. Wierzę, że rozwiązania, które znajduję zapewniają spokojny sen oraz pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Zadowolenie Klientów i wyrazy uznania dla mojej pracy, które dzielą ze mną, napawa mnie dumą i satysfakcją i daje poczucie dobrze wykonanej pracy.

Mój młody wiek mógłby budzić wątpliwości co do profesjonalizmu jednak mam niebywałe szczęście móc, w pracy, opierać się o wieloletnie doświadczenie mojej rodziny w branży ubezpieczeniowej zdobyte przez mojego Tatę i Dziadka przez 35 lat pracy w branży ubezpieczeniowej. Łącząc doświadczenie oraz zdobywaną każdego dnia wiedzę mogę wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów i w sposób perfekcyjny opracowywać ofertę skrojoną do Ich indywidualnych potrzeb.

Zawodowo w Aviva realizuję się w grupie mentoringowej jako Aspirant MDRT. Przynależność i współpraca w tak elitarnym gronie - 1% najlepszych agentów na świecie, pozwala mi na zdobycie nieocenionego, nietuzinkowego doświadczenia, które wykorzystuję w pracy z moimi klientami. Dlatego prezentowane przeze mnie rozwiązania są wyjątkowe i oryginalne.

Kontaktując się ze mną możesz liczyć na profesjonalne wsparcie z zakresu:

  • ubezpieczeń na życie
  • ubezpieczenia zdrowotne
  • ubezpieczenia grupowe
  • ubezpieczenie kluczowych osób w firmach
  • emerytury
  • inwestycje

Dlaczego warto rozmawiać o ubezpieczeniach z agentem ubezpieczeniowym?

Rynek ubezpieczeń jest bardzo dynamiczny i zmienny, a oczekiwania klientów są coraz bardziej świadome i konkretne. Proponowane rozwiązania kilka lub kilkanaście lat temu, nie są odpowiedzą na dzisiejsze potrzeby. Wynika to z faktu, że nasze społeczeństwo żyje szybciej, dłużej i podlega wielu czynnikom zewnętrznym, na które nie mamy wpływu.

Dlatego, rzetelna analiza sytuacji każdego jest kluczowym czynnikiem, która ma istotne znaczenie przy wyborze idealnie dopasowanego rozwiązania - uszytego na miarę potrzeb i możliwości.

Moje, wierzę, fachowe spojrzenie na potrzeby Klientów oraz Ich możliwości finansowe daje gwarancje, że przygotowany przeze mnie plan finansowy będzie profesjonalny a wskazane kierunki działania w przyszłości słuszne.

Jako profesjonalny AGENT dysponuje narzędziami, które pozwalają zbadać oczekiwania klienta, przeprowadzić analizę finansową oraz wskazać odpowiednie sposoby i metody osiągniecia zamierzonego celu.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995