Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Prywatne ubezpieczenie na życie

Prywatne ubezpieczenie na życie, to nie tylko polisa, którą sami sobie wybieramy. Pracodawca w ramach uatrakcyjnienia oferty pracy dla przyszłego pracownika oferuje mu często prywatne ubezpieczenie grupowe. Składki w takim ubezpieczeniu grupowym są z reguły niższe od tych, które obowiązują przy polisie indywidualnej. A to dlatego, że obejmuje ona kilkadziesiąt, a czasem kilkaset osób, więc ryzyko dla ubezpieczyciela się rozkłada. Trudno bowiem założyć, że jednocześnie wszyscy pracownicy po 50-tce zachorują na ciężką chorobę układu krążenia, a kobiety w przedziale 20-40 zajdą w ciążę na komendę.

Nie poprzestawajmy jednak wyłącznie na takim grupowym ubezpieczeniu. Wiadomo bowiem, że to, co dla nas liczy się najbardziej, to polisa uszyta na miarę. Prywatne ubezpieczenie, które skroimy u ubezpieczyciela tylko dla siebie, będzie miało parametry dostosowane do naszych potrzeb, sytuacji życiowej i możliwości finansowych. W wariantach ubezpieczenia grupowego – suma ubezpieczenia może być niska, a niektóre świadczenia kompletnie niepotrzebne. Po co np. singlowi świadczenie z tytułu urodzenia dziecka albo odszkodowanie za śmierć teściowej?

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995