Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Rodzaje ubezpieczeń zdrowotnych

Zastanawiając się nad ochroną dla siebie i swoich bliskich możemy wybrać wszystkie, bądź jedną z propozycji ubezpieczycieli. Wśród dostępnych na rynku są ubezpieczenia:

  • ambulatoryjne, które obejmuje swoim zakresem możliwość korzystania z konsultacji u lekarzy-specjalistów, szerokiego zakresu badań diagnostycznych oraz wskazanych w umowie zabiegów ambulatoryjnych, (takich, których przeprowadzenie nie wymaga wizyty w szpitalu).
  • szpitalne, które mają na celu skrócenie czasu oczekiwania na planowany zabieg czy operację (np. z zakresu chirurgii, ginekologii, laryngologii, urologii, okulistyki, kardiologii, ortopedii) nawet do ok. 14 dni, a na poradę specjalistyczną – do ok. tygodnia. Często ubezpieczony ma też możliwość wyboru lekarza prowadzącego, ma dostęp do indywidualnej opieki pielęgniarskiej, leży w jedno- lub dwuosobowym pokoju o podwyższonym standardzie.
  • assistance medyczny – bardzo dobre uzupełnienie ubezpieczeń ambulatoryjnych i szpitalnych. Może on objąć pomocne i potrzebne w razie wypadku lub rekonwalescencji usługi, takie jak:
    • pomoc w prowadzeniu domu po wypadku lub powrocie ze szpitala,
    • asystę medyczną podczas transportu pacjenta do miejsca zamieszkania,
    • opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi w razie hospitalizacji, a także opiekę nad jego zwierzętami domowymi,
  • lekowe – pozwalają one w łatwy i skuteczny sposób zmniejszyć wydatki na leki. Zapewniają bowiem dostęp do leków na receptę po obniżonej cenie, dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach zawartej polisy. Mogą one sfinansować zakup leków nawet w 80 proc. ceny jaką powinien zapłacić w aptece pacjent.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995