Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Różnica między prywatnym ubezpieczeniem a ZUS

Obowiązujące w Polsce przepisy zobowiązują nas do opłacania składek zdrowotnych. Teoretycznie gwarantują nam one opiekę medyczną tak w publicznych przychodniach, jak i leczenie szpitalne. Niestety w praktyce wygląda to często tak, że na wizytę u specjalisty trzeba czekać i pół roku, a na zabieg nie ratujący życia nawet kilka lat.

Wyobraźmy sobie teraz, że mamy problem z oddychaniem na skutek polipów w nosie. Możemy z tym żyć, dlatego w publicznym szpitalu termin zabiegu to jesień 2019 roku. Co możemy w tej sytuacji zrobić? Niewiele...

Otóż nie, prywatne ubezpieczenie zagwarantuje nam nie tylko szybką wizytę u odpowiedniego specjalisty, fachową diagnozę i krótki czas oczekiwania na zabieg. Przede wszystkim zaś zapewni pokrycie wszelkich związanych z tym kosztów.

Tym więc, co przede wszystkim różni ubezpieczenie prywatne od ZUS, czyli ubezpieczenie, jakie zyskujemy dzięki opłacaniu obowiązkowych składek zdrowotnych na NFZ jest czas. Szybko dostajemy się do specjalisty, otrzymujemy fachową pomoc i możemy dalej funkcjonować ciesząc się w pełni życiem.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995