Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Spersonalizowane ubezpieczenie zdrowotne

Jesteśmy świadomymi klientami, także jeśli chodzi o zakup polisy ubezpieczeniowej. Na szczęście nie musimy już sięgać na półkę po to co tam leży, ale sami określać, jaki produkt nam jest potrzebny.

Agent ubezpieczeniowy po wysłuchaniu naszych życzeń, oczekiwań, warunków życiowych może dopasować dla nas ubezpieczenie zdrowotne, niczym krawiec garnitur, czy sukienkę.

Co ważniejsze, sami też – w zależności od naszego wieku – możemy określić długość trwania ubezpieczenia. Im wcześniej zawrzemy ubezpieczenie zdrowotne, tym atrakcyjniejszą wysokość składki otrzymamy. Dla młodszych osób są one bowiem niższe niż dla starszych. Mimo to, ich poziom nie zmieni się tak długo, jak długo będzie ważna nasza polisa.

Możemy też – biorąc pod uwagę genetyczne uwarunkowania i ryzyko zachorowania na jakąś chorobę, albo po prostu statystyki charakterystyczne dla naszego kraju – szczególnie zadbać o własną przyszłość, odpowiednio się zabezpieczając. Zaznaczamy wówczas te usługi, z których korzystamy, lub będziemy korzystać w przyszłości, tak by nie płacić niepotrzebnych składek.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995