Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Ubezpieczenie dla lekarzy

Jako lekarz doskonale wiesz, jak ważny jest dobry stan zdrowia, aby spokojnie móc wykonywać swoją pracę. Doskonale wiesz także, z jak długim czasem oczekiwania na wizytę wiąże się specjalistyczne leczenie i jak kosztowne są zabiegi realizowane przez prywatne placówki.

A czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdybyś z powodu nieszczęśliwego wypadku bądź poważnej choroby nie mógł wykonywać swojego zawodu? Ile pieniędzy potrzebowałbyś na leczenie i jak bardzo w związku z tym obniżyłby się standard życia Twojej rodziny? W takim wypadku z pomocą mogą przyjść Ci pieniądze wypłacone z ubezpieczenia na zdrowie i życie.

Posiadając polisę na zdrowie i życie możesz zadbać o finansowe zabezpieczenie przyszłości swojej i swoich najbliższych nie tylko w razie najgorszego. Będąc aktywnym zawodowo możesz odkładać większe sumy pieniędzy z myślą o emeryturze, zakupie większego mieszkania, czy studiach dziecka. Taką możliwość daje Ci ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne Opiekun VIP.

ubezpieczenie dla lekarzy

Czym jest ubezpieczenie na zdrowie i życie Opiekun VIP?

To ubezpieczenie na życie, które możesz rozszerzyć o 10 umów dodatkowych, w ramach których otrzymasz pieniądze m.in. w razie poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu czy nieszczęśliwego wypadku. Sam decydujesz o zakresie ochrony, a ubezpieczeniem możesz objąć także swojego małżonka/małżonkę (jeżeli jest aktywny/-a) zawodowo.

Co daje Ci ubezpieczenie na zdrowie i życie Opiekun VIP?

W wersji podstawowej:

  • Wsparcie finansowe w wysokości od 300 tys. do 10 mln zł dla Twoich bliskich, w razie gdyby Ciebie zabrakło.
  • Możliwość inwestowania środków w 13 ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych do wyboru (jeżeli wybierz wariant ubezpieczenia z UFK).

Gdy zdecydujesz się rozszerzyć ubezpieczenie o umowy dodatkowe:

  • Nawet do 3 mln zł, gdy z powodu wypadku bądź poważnego zachorowania nie będziesz mógł pracować (wybierz ubezpieczenie niezdolności do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania).
  • Wsparcie finansowe, gdy zachorujesz m. in. na nowotwór złośliwy, zawał serca, udar mózgu, niewydolność nerek lub inną z 46, 20 lub 11 chorób wymienionych w ogólnych warunkach ubezpieczenia (w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia w razie poważnego zachorowania).
  • Pomoc finansową, gdy trafisz do szpitala z jednego z 1800 powodów wymienionychw ogólnych warunkach ubezpieczenia (wybierz świadczenie szpitalne Zdrowie Życie) oraz pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu (wybierz ubezpieczenie ryzyka leczenia szpitalnego).
  • Istotne wsparcie finansowe (nawet do 10 mln zł), gdy w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznasz trwałego uszkodzenia ciała (wybierz ubezpieczenie w razie kalectwa wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz/lub ubezpieczenie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku).
  • Pomoc w organizacji leczenia oraz wsparcie podczas twojego pobytu w szpitalu (m. in. transport medyczny, opieka nad dzieckiem, opieka pielęgniarki w szpitalu, pomoc medyczna za granicą) w ramach ubezpieczenia Assistance.

Nota prawna:

Prezentowana umowa jest grupowym ubezpieczeniem na życie, którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Towarzystwo). Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w wersji z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi (UFK) albo w wersji bez UFK. Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdują się postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz zasad obliczania i warunków wypłaty świadczeń ubezpieczeniowych. Zakres ww. ubezpieczenia może zostać rozszerzony o ubezpieczenie dodatkowych ryzyk, których warunki, w tym składki, regulują odrębne warunki ogólne ubezpieczenia danego ryzyka.

Towarzystwo informuje, że inwestycje w UFK są związane z ryzykiem inwestycyjnym – wartość jednostek funduszy może ulec zmianie wraz ze zmianą sytuacji na rynkach finansowych, a Towarzystwo nie zapewnia osiągnięcia określonych wyników. W ramach ww. ubezpieczenia istnieje możliwość wyboru UFK o różnej charakterystyce i ryzyku inwestycyjnym. Informacje dotyczące poszczególnych funduszy, ryzyka inwestycyjnego oraz opłat związanych z UFK znajdują się w Regulaminie Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych.

Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie www.aviva.pl/dokumenty-zycie. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię (tel. 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995