Masz pytania:
+48 791 292 995

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Ubezpieczenie dla rodziny

Codziennie troszczysz się o swoich najbliższych. Starasz się zapewnić im bezpieczeństwo, pomagasz rozwiązywać problemy, jesteś przy nich, gdy cię potrzebują. Wiele możesz, ale nie możesz przewidzieć przyszłości.

Pomyślałeś o tym, aby zadbać o spokój i bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny

w najtrudniejszych chwilach – gdybyś poważnie zachorował, nie mógł pracować lub gdyby ciebie zabrakło? To właśnie z myślą o takich sytuacjach Aviva stworzyła ubezpieczenie na zdrowie i życie Nowa Perspektywa.

Formuła SMART, czyli sam wybierasz zakres swojego ubezpieczenia

Decydując się na ubezpieczenie na zdrowie i życie Nowa Perspektywa sam możesz stworzyć swój wariant ochrony, dobierając do umowy głównej (na życie) umowy dodatkowe (m.in. w razie poważnego zachorowania, leczenia szpitalnego, nieszczęśliwego wypadku). Jeżeli zdecydujesz się na szerszy wariant ochrony, my zaproponujemy ci niższe stawki. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twoje ubezpieczenie będzie odpowiadać potrzebom i planom twoim i twojej rodziny.

Co daje ci ubezpieczenie na zdrowie i życie Nowa Perspektywa?

  • Gdy wybierzesz umowę dodatkową w razie poważnego zachorowania: nawet do 800 tys. zł na leczenie lub spłatę kredytu, gdy ty lub twój partner zachorujecie na jedną z 40 poważnych chorób (m.in. nowotwór złośliwy, zawał serca, udar mózgu, stwardnienie rozsiane).
  • W ramach pakietu medycznego „Bądź zdrów”: dostęp do ponad 700 placówek medycznych grupy LUXMED i możliwość bezpłatnego korzystania z wizyt u lekarza, badań profilaktycznych i szerokiego zakresu zabiegów.
  • Wybierając umowę dodatkową Mediservice: będziesz mieć możliwość skonsultowania diagnozy postawionej przez lekarzy w Polsce ze specjalistami z najlepszych światowych klinik. Otrzymasz także pakiet usług assistance zapewniający pomoc w organizacji leczenia oraz wsparcie podczas pobytu w szpitalu i gdy będziesz dochodzić do zdrowia w domu.
  • Decydując się na umowę dodatkową „Na zdrowie”: możesz liczyć na finansową rekompensatę za utracone podczas pobytu w szpitalu dochody oraz dodatkowe pieniądze na zakup leków (nawet 10 000 zł).
  • W ramach umowy dodatkowej ubezpieczenia w razie niezdolności do pracy: będziesz mógł otrzymać nawet 800 tys. zł na utrzymanie standardu życia, gdy z powodu choroby lub wypadku nie będziesz w stanie zarabiać.
  • Do wyboru masz 3 rodzaje ubezpieczeń wypadkowych (ubezpieczenie „Na Wypadek”, kalectwo wskutek nieszczęśliwego wypadku i śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku), w ramach których otrzymasz pieniądze w razie nieszczęśliwego wypadku.
  • W ramach umowy głównej (na życie) masz możliwość oszczędzania pieniędzy na konkretny cel lub na wszelki wypadek. Część twojej składki za ubezpieczenie może być inwestowana w wybranych przez ciebie ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych o różnym stopniu ryzyka.

Nota prawna

Prezentowana umowa jest ubezpieczeniem na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi (UFK), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdują się postanowienia dotyczące m.in. składek i opłat, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz zasad obliczania i warunków wypłaty świadczeń ubezpieczeniowych. Zakres ww. ubezpieczenia może zostać rozszerzony o ubezpieczenie dodatkowych ryzyk, których warunki, w tym składki i opłaty, regulują odrębne warunki ogólne ubezpieczenia danego ryzyka.

Towarzystwo informuje, że inwestycje w UFK są związane z ryzykiem inwestycyjnym – wartość jednostek funduszy może ulec zmianie wraz ze zmianą sytuacji na rynkach finansowych, a Towarzystwo nie zapewnia osiągnięcia określonych wyników. W ramach ww. ubezpieczenia ubezpieczający może wybrać UFK o różnej charakterystyce i ryzyku inwestycyjnym. Informacje dotyczące poszczególnych funduszy, ryzyka inwestycyjnego oraz opłat związanych z UFK znajdują się w Regulaminie Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych oraz w wykazie opłat.

Wszystkie dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-zycie. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię (tel. +48 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Pytania o ubezpieczenie?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych zapraszam do kontaktu. Możesz się ze mną skontaktować podając swoje dane w powyższym formularzu bądź dzwoniąc do mnie bezpośrednio na poniższe dane.

Piotr Wardecki

tel. +48 791 292 995


Zapraszamy na Facebooka

Ubezpieczenia zdrowotne na Facebooku

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie ubezpieczeń zdrowotnych serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. +48 791 292 995